BİZDEN HABERLER

 
 
YENİ YATIRIM KARARI

LSK Holding A.Ş. Yönetim kurulunun yapı sektörüne yatırım yapılması kararı gereği, 22.02.2022 tarihinde LSK Yapı A.Ş. kurulmuştur.

LSK YAPI A.Ş. olarak Türkiye’deki yeni konut ihtiyacına ekolojik doğal evlerle çözüm üretmek hedefi çerçevesinde stratejilerimizi oluşturduk. Dünyanın en kaliteli çam ormanlarındaki ağaçlardan Rusya’daki fabrikalarımızda ürettiğimiz tomruklarla estetiğin, sağlıklı yaşamın ve sağlamlığın garantisini vereceğimiz evlerin Türkiye’nin ve Dünya’nın her noktasında yeşermesi için tüm hazırlıklarımızı hızlı bir şekilde tamamladık.

Türkiye’deki konut ihtiyacı ve satışları, nüfusumuzun artışına ve yabancı vatandaşların Türkiye’ye olan ilgisinden dolayı her geçen gün arttığı herkesin malumudur. Ancak bu ihtiyacın, deprem coğrafyasında bulunan ülkemizde depreme dayanıklı ve yatay mimari yapılarla karşılanması zaruridir. Ayrıca son yıllarda kalabalık yaşam alanlarıyla çok iç içe olmama ve müstakil evlere yöneliş de hızlanmıştır. Bu nedenle, LSK Yapı A.Ş. olarak müstakil, yatay mimariye uygun ve tomruk ağaçlarla üreteceğimiz evlerle bu talebi karşılamak için yola çıktık.

Holding Yönetim kurulu tarafından LSK Yapı A.Ş firmamızın yıllık ciro hedefleri, 2022 yılı için yurtiçinde 630.000.000 TL, yurtdışında 355.000.000 TL, 2023 yılı için yurtiçinde 2.000.000.000 TL, yurtdışında 1.000.000.000 TL ve 2024 yılı için yurtiçinde 10.000.000.000 TL, yurtdışında 5.000.000.000 TL olarak belirlenmiştir.

Çalışmalarımız kapsamında Türkiye’de ilk projemizi Samsun Bafra’da ve yurtdışı ilk projemiz olarak 180 villalık siteyi Ürdün’de hayata geçirmek için anlaşmalar yaptığımızı duyurmaktan memnuniyet ve gurur duyuyoruz. Doğa ile iç içe bir yaşamı tüm insanlara kolaylaştırmak gibi insanlığa çok faydalı bir vazifeyi üstümüze aldığımızın bilinciyle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

LSK HOLDİNG YÖNETİM KURULU Başkanı Recep Yağcızeybek.
 
 
 
 
11.03.22 - LSK HOLDİNG DUYURU

Ülkemize komşu coğrafyada başlayan ve hepimizi üzen, Dünya’nın en büyük ahşap hammadde tedarikçisi Rusya ve Ukrayna arasındaki gelişmeler tüm ülkelerde olduğu gibi Türkiye'de de orman ürünlerinin tedariğini olumsuz etkilemektedir. Sezonun başlamasını da göz önüne aldığımızda ihtiyaçların karşılanabilmesinin daha da zor olacağı aşikardır. Bundan dolayı LSK Holding ve çatısı altındaki firmalarımız hem üretim hem lojistik kapasitesini maksimum seviyeye çıkarmıştır. Portföyümüzde bulunan tüm ahşap ürünlerinin tedariğinin herhangi bir krize sebebiyet vermeden devam etmesi sağlanmıştır.

Bilgilerinize sunarız.
LSK HOLDİNG
Yönetim Kurulu
 
 
 
 
28.12.21 - LSK Yapısal Ahşap Ofisimize Davet

Kocaeli/ Gebze ofisimize gelen her misafirimiz 10.000TL değerinde, iletişim kanallarımızdan bizi arayan her müşterimiz ise 2.500TL alışveriş çeki kazanıyor. Siz de ofisimizi ziyaret edin hem ürünlerimizi yerinde görme ve uzman mimar müşteri temsilcilerimiz ile birlikte seçim yapma avantajını yaşayın, hem de 10.000TL’lik alışveriş çeki kazanın..!

Detaylı Bilgi....
 
 
 
 
29.11.21 - LSK Holding Yönetim Kurulu'ndan Duyuru